ТВ Програмата  /  Програмата на Travel TV


Програмата за: Четвъртък, 24.04.2014


05:00

Северна Гърция

05:30

Хелзинки - градът без финландска гара

06:00

Прозорец към културно - историческото наследство на София

06:30

Гърция

07:00

Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин

07:30

Бяло братство - еп.3

08:00

Историята на домата

08:30

Биографии - Георги Бенковски

09:00

Виж България - Кюстендил, неостаряващият град

09:30

Националният музей на музиката

10:00

Тоци в Европа - Великото преселение

10:30

Какво знаете за селищата в България?

11:00

Пътуване през пролетта

11:30

Европейски маршрути - еп.17

12:00

Мъдростта на историята, част 2

12:30

Виж България - Храмовете на Кюстендил

13:00

Древнит екитайски съкровища

13:30

Значението на ритуалите

14:00

Живата вечност

14:30

Песен за Ню Орлиънс, част 2

15:00

Импресия Ирландия

15:30

Дестинации - Еквадор

16:00

Равни в различието

16:30

Бизнес класа - Голф клуб BlackSeaRama

17:00

Животни - лечители - еп.3

17:30

Варна - Ела, за да останеш

18:00

Война на похабяването - с.3, еп.5

18:30

Литва - Пътуване към центъра на Европа

19:00

Виж България - Медово

19:30

Японското аниме в Малайзия

20:00

Варна - Тя никога не спи

20:30

Аман, заман река Йордан и Йордания

21:00

Морски преживявания - с.2 еп.5

21:30

Трите дефилета - чудо на природата

22:00

Земетресение в Сиатъл

22:30

Виена с КХМ

23:00

Разлог, част 2

23:30

Българската следа в Рали Дакар, част 1

00:00

Българската следа в Рали Дакар, част 1

00:30

Кристали и кристализация

01:00

Небето на моето детство, част 3

01:30

Историята на лютите чушки

02:00

Художникът умира сам

02:30

Лозята в Икем

03:00

Националният музей на музиката

03:30

Богинята майка Рила, част 2

04:00

Ще се срещнем в Ладак

04:30

Война на похабяването - с.3, еп.10


Програмата за: Петък, 25.04.2014


05:00

Виена с КХМ

05:30

Истанбул или Константинопол

06:00

Стара Загора - До центъра на Вселената

06:30

Импресия - Перперикон

07:00

Виж България - Дупница, градът на фармацията

07:30

Бяло братство - еп.4

08:00

Историята на картофа

08:30

Художникът умира сам

09:00

Медово - Малкият винен рай

09:30

Първият музей на Америка

10:00

Турция - приказка без край

10:30

Легендите оживяват - с. Полковник Серафимово, част 5

11:00

Есен в Боженци

11:30

Нотр Дам дьо Пари

12:00

Велико Търново - Царският град

12:30

Виж България - Мелник, най-малкият град

13:00

Древните постройки в Хонджоу

13:30

Денят на благодарността

14:00

Витоша, моя любов

14:30

Планината Сейнт Хелън, част 1

15:00

Планината Сейнт Хелън, част 1

15:30

Дестинации - Тунис, част 1

16:00

Във фокус - САГБАЛ Шейново

16:30

Бизнес класа - Село Чифлика, на лов за красиви гледки

17:00

Животни - лечители - еп.4

17:30

Видин

18:00

Война на похабяването - с.3, еп.6

18:30

Дестинации - Тунис, част 2

19:00

Виж България - Мездра, 120 милиона години

19:30

Асистент продавач с покупателна сила

20:00

Велико Търново - модерната рицарска поезия

20:30

Арарат - Библейският връх

21:00

Морски преживявания - с.2 еп.6

21:30

Пъстрите сезони в Китай

22:00

Пожар в Остин

22:30

Сърцето на Париж

23:00

Родопи, част 1

23:30

Българската следа в Рали Дакар, част 2

00:00

Българската следа в Рали Дакар, част 2

00:30

Кристална инжекция

01:00

Небето на моето детство, част 4

01:30

Добитъкът в Америка

02:00

Художникът на птици

02:30

На дълъг поход из Корсика

03:00

Първият музей на Америка

03:30

Богинята майка Рила, част 1

04:00

Сингапур - страна на цветовете, част 1

04:30

Война на похабяването - с.1, еп.1


Програмата за: Събота, 26.04.2014


05:00

Сърцето на Париж

05:30

Пном Пен - големият брат номер 1

06:00

Стралджа - Когато хората работят заедно

06:30

Импресия - Есен в Странджа

07:00

Виж България - Етрополе, град на занаятите

07:30

Бяло братство - Филмът, част 1

08:00

Корени с Бърт Улф - Чикаго

08:30

Художникът на птици

09:00

Лозята в Икем

09:30

Националният музей на индианците

10:00

Фолклорна трапеза

10:30

Фолклорна трапеза

11:00

Балкан фолк

11:30

Балкан фолк

12:00

Баба Лидка и манастирът

12:30

Легендите оживяват - с. Тешово, част 6

13:00

Водопадите в България - Стара планина, част 2

13:30

С България в сърцето, Каварна 2012

14:00

С България в сърцето, Каварна 2012

14:30

Хайде на хорото!

15:00

Светът е жълъд

15:30

Дестинации - Тунис, част 3

16:00

Във фокус - Сигнал тревога

16:30

Бизнес класа - КООП, вашето място за почивка

17:00

Война на похабяването - с.3, еп.7

17:30

Сапарева баня

18:00

Животни - лечители - еп.5

18:30

Професия турист

19:00

Чаят

19:30

Подземни хранителни богатства

20:00

Сайгон - Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1

20:30

Аржентина разказва легенди

21:00

Морски преживявания - с.2 еп.7

21:30

Буквар на китайската актобатика

22:00

Земетресение в Чарлстън

22:30

Русе

23:00

Родопи, част 2

23:30

Рали Дакар

00:00

Професия турист-Истанбул, филм 2, еп.1

00:30

Ел Ейч Си Детектори

01:00

Люлката на безядрения свят

01:30

Историята на домата

02:00

Джоузеф Конград - Прагът на зрелостта

02:30

Джоузеф Конград - Прагът на зрелостта

03:00

Националният музей на индианците

03:30

Неизвървените пътеки на Пирин

04:00

Сингапур - страна на цветовете, част 2

04:30

Война на похабяването - с.1, еп.2