ТВ Програмата  /  Програмата на Travel TV


Програмата за: Неделя, 26.10.2014


05:00

Унгария, Будапеща, част 1

05:30

Виетнам - Войната продължава

06:00

Искам да съм там - Видин

06:30

Импресия - Крушунски водопади

07:00

Виж България - Пловдив

07:30

Бяло братство - еп.1

08:00

Корени с Бърт Улф - Вирджиния бийч

08:30

Апостолите - Бачо Киро

09:00

Колите на бъдещето

09:30

Калифорнийският музей на сърфа

10:00

Фолклорна трапеза

11:00

Балкан фолк

12:00

Боженци - приказка в бяло

12:30

Пътека към Мазалат

13:00

Пътуване през пролетта

13:30

С България в сърцето, 2012, част 13

15:00

Професия турист

15:30

Дестинации - Картаген

16:00

Не изключвай!

16:30

Бизнес класа - Siemens

17:00

Война на похабяването - с.2, еп.7

17:30

Мирково - Храбрият страж на миналото

18:00

Животни - лечители, еп.1

18:30

Дестинации - Тунис, Сус

19:00

Да сме живи, да сме здрави

19:30

Граждани за градоустройство

20:00

Прага - На чашка чешко пиво

20:30

Сингапур - страна на цветовете, част 2

21:00

Морски преживявания - еп.9

21:30

Азия, грях и дух - Китайски пролетен фестивал

22:00

Ураган в Хюстън

22:30

Рим - Старият град

23:00

Цената на успеха - Белоградчик, част 2

23:30

Мото - тур Мароко 2010, еп. 4

00:00

Професия турист-Истанбул

00:30

Опасна вода

01:00

Ликовете на Евразия - Диалог на културите, част 1

01:30

Историята на домата

02:00

Животът на един Ди Джей - Боб Синклар

02:30

Парижката школа в Музея за съвременно изкуство

03:00

Калифорнийският музей на сърфа

03:30

Пътуване към скалите, част 2

04:00

Магията на цветовете

04:30

Война на похабяването - с.1, еп.5


Програмата за: Понеделник, 27.10.2014


05:00

Унгария, Будапеща, част 2

05:30

Спри пред Варшава

06:00

Искам да съм там - Сапарева баня

06:30

Импресия - Каменни гъби

07:00

Виж България - Добърско

07:30

Бяло братство - еп.2

08:00

Историята на картофа

08:30

Животът на един Ди Джей - Боб Синклар

09:00

Виж България - Трън

09:30

Изкуството на Юга

10:00

Полярна граница Шпицберген

10:30

Легендите оживяват - с. Тешово, еп. 6

11:00

Есен в Боженци

11:30

Корида - Страст, дух и традиция

12:00

Монтана - Златото на Светия Дух

12:30

Виж България - Велинград

13:00

Магията на Китай - Чаят

13:30

Нова година

14:00

Живата вечност

14:30

Песен за Ню Орлиънс, част 1

15:00

Импресия Полша

15:30

Водите на Тунис

16:00

Във фокус - Автоматизация

16:30

Бизнес класа - Спа хотел Сана

17:00

Животни - лечители, еп.2

17:30

Несебър - Градът, който не потъва

18:00

Война на похабяването - с.2, еп.8

18:30

Витоша - Зимна приказка

19:00

Древен път, еп.30

19:30

Почустване на водата с въглеродни влакна

20:00

Просто Италия

20:30

Тибет - 100% Брутен духовен продукт

21:00

Морски преживявания - еп.10

21:30

Азия, грях и дух - Традиционни китайски фестивали

22:00

Торнадо в Чикаго

22:30

Черна гора - Далматинско крайбрежие

23:00

Цената на успеха - Банско

23:30

Мото - тур Мароко, 2010, част 2

00:00

Професия турист-Истанбул

00:30

Повей

01:00

Ликовете на Евразия - Диалог на културите, част 2

01:30

Историята на картофа

02:00

Биографии - Карла Бруни

02:30

Пускането в производство на Еърбъс А380

03:00

Изкуството на Юга

03:30

Рила

04:00

Сицилия отвъд мафията

04:30

Война на похабяването - с.1, еп.6


Програмата за: Вторник, 28.10.2014


05:00

Румъния, Синая

05:30

Загреб е!

06:00

Приказка за нашия дом

06:30

Импресия - Вода в Рила

07:00

Виж България - Благоевград, Дупница

07:30

Бяло братство - еп.3

08:00

Историята на царевицата

08:30

Биографии - Карла Бруни

09:00

Виж България - Берковица

09:30

Къщата музей на Моли Браун

10:00

Тоци в Европа - Великото преселение

10:30

Легендите оживяват - с. Кондолово, еп. 7

11:00

Баба Лидка и манастирът

11:30

Ливърпул - Градът на Бийтълс

12:00

Несебър - Почувствай вечността

12:30

Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето

13:00

Магията на Китай - Черните елфи

13:30

Значението на ритуалите

14:00

Витоша, моя любов

14:30

Песен за Ню Орлиънс, част 2

15:00

Импресия Гърция

15:30

Светлината на Холандия

16:30

Бизнес класа - Kурорт Албена

17:00

Животни - лечители, еп.3

17:30

Плевен - Уникалната българска традиция

18:00

Война на похабяването - с.2, еп.19

18:30

Андаманските острови днес

19:00

Древен път, еп.31

19:30

Новогодишни доброжелателни демони

20:00

Сицилия е един друг свят

20:30

Аман, заман река Йордан и Йордания

21:00

Морски преживявания - еп.11

21:30

Азия, грях и дух - Далай Лама

23:00

Цената на успеха - Банско

23:30

Мото тур Мароко 2010- еп.1

00:00

Професия турист-Прага

00:30

Поглед от Космоса

01:00

Ликовете на Евразия, част 2

01:30

Историята на царевицата

02:00

Хлапето Шеб Мами

02:30

Двама братя - шампиони по пясъчна яхта

03:00

Къщата музей на Моли Браун

03:30

Старопланински етюди

04:00

Живот в Западната пустиня на Египет

04:30

Война на похабяването - с.1, еп.7


Програмата за: Сряда, 29.10.2014


05:00

Румъния, Синая - Дворецът Пелеш

05:30

Казахстан: космически кервани

06:00

Бургас - градът, в който се връщаш

06:30

Импресия - Дяволски водопади

07:00

Виж България - Русе, Шумен, Свищов

07:30

Бяло братство - еп.4

08:00

Историята на сиренето

08:30

Хлапето Шеб Мами

09:00

Виж България - Балчик, лятното мечтание на една кралица

09:30

Музеят на афро - американската история

10:00

Турция - приказка без край

10:30

Да обиколим българските училища - Дупница

11:00

Водопадите в България - Стара планина, част 2

11:30

Средновековни крепости и манастири

12:00

Пловдив - Градът с много лица

12:30

Виж България - Балчик, лятното мечтание на една кралица

13:00

Автомагистрали

13:30

Денят на благодарността

14:00

Светлин Стоев, художникът - войвода

14:30

Планината Сейнт Хелън, част 1

15:30

Холандия и домът на портокала

16:00

Професия турист

16:30

Бизнес класа - Пътешествието на бирата

17:00

Животни - лечители, еп.4

17:30

Поморие - Полетът на мечтите

18:00

Война на похабяването - с.2, еп.10

18:30

Област Солун

19:00

Древен път, еп.32

19:30

Когато лъкът срещне еленската кожа

20:00

Близък изток, далечна Сирия

20:30

Арарат - Библейският връх

21:00

Морски преживявания - еп.12

21:30

Азия, грях и дух - Намаляване на бедствията, глобалният пронос на Япония

22:00

Земетресение в Сиатъл

22:30

Друмник - Албания

23:00

Цената на успеха - Брестовица

23:30

Мото тур Мароко 2010 - еп.2

00:00

Професия турист-Прага

00:30

Полският Шпицберген

01:00

Казахстан - Откриване към света

02:00

Биографии - Дора Габе

02:30

Оливие Рьоленже - главен готвач в Канкал

03:00

Музеят на афро - американската история

03:30

Слънчева Трявна

04:00

Нос Хорн иска жертвоприношения

04:30

Война на похабяването - с.1, еп.8


Програмата за: Четвъртък, 30.10.2014


05:00

Рим - Старият град

05:30

888км. в сърцето на Европа

06:00

Чепеларе - Смисълът на живота

06:30

Импресия Португалия

07:00

Виж България - Медово

07:30

Бяло братство - Филмът, част 1

08:00

Историята на кафето

08:30

Биографии - Дора Габе

09:00

Виж България - Балша, началото на Балкана

09:30

Академията за изящни изкуства

10:00

Аржентина разказва легенди

10:30

Да обиколим българските училища - Гоце Делчев

11:00

Белите земи

11:30

Лондонският Тауър

12:00

Искам да съм там - Разград

12:30

Виж България - Берковица, старинна и съвременна

13:00

Магията на Китай - Танцьорите

13:30

Ханука

14:00

Майстор на акварела

14:30

Планината Сейнт Хелън, част 2

15:00

Импресия Версилия

15:30

Титикака - водният облак

16:00

Във фокус - Порт Бургас

16:30

Бизнес класа - Голф клуб BlackSeaRama

17:00

Животни - лечители, еп.5

17:30

Разлог - Триединството на планините

18:00

Война на похабяването - с.3, еп.1

18:30

Дестинации - Бенин

19:30

Донабе - най-гъвкавата готварска тенджера

20:00

Tесалия - включи се в митологията

20:30

Аржентина разказва легенди

21:00

Морски преживявания - еп.14

21:30

Азия, грях и дух - Добре дошли! Япония

22:00

Пожар в Остин

22:30

Друмник - Албания

23:00

Цената на успеха - Брестовица

23:30

Мото тур Мароко 2010 - еп.3

00:00

Професия турист-Прага

00:30

Полската наука

01:00

Казахстан - Oткриване към света

02:00

Дълбокият корен

02:30

Лозята в Икем

03:00

Академията за изящни изкуства

03:30

Богинята майка Рила, част 2

04:00

В Памир е хвърлен пъпът на света

04:30

Война на похабяването - с.1, еп.9