ТВ Програмата  /  Програмата на TV7


Програмата за: Сряда, 27.08.2014


00:00

Герои, сериал, фантастика

01:00

Сериал

01:55

Истинска кръв, фантастика

02:40

Новини

03:10

Момичето с червения шал сериал, романтична драма

03:55

Декстър, криминален сериал

04:45

Добрата съпруга, драма

05:40

Карма, драма

06:00

Декоратори за милион долара, лайфстайл предаване

07:00

Добро утро, България, сутрешен блок

09:30

Момичето с червения шал сериал, романтична драма

10:30

Карма, драма

11:30

Кръвни сестри, сериал

12:30

Новини

13:00

Мъртвата зона, сериал, драма

14:00

Отчаяни съпруги, сериал, комедия

15:00

Татенце, сериал, комедия

15:30

Новини

16:00

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

17:00

Нюзрум, дискусионно студио

18:30

НОВИНИ, централна емисия

19:30

Забранена любов: Майорка, сериал, романтична драма

20:30

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

21:30

От местопрестъплението: Ню Йорк, криминален сериал

22:30

Новини

23:00

Добрата съпруга, драма


Програмата за: Четвъртък, 28.08.2014


00:00

Герои, сериал, фантастика

01:00

Сериал

01:55

Истинска кръв, фантастика

02:40

Новини

03:10

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

03:55

Сериал

04:45

Добрата съпруга, драма

05:40

Карма, драма

06:00

Декоратори за милион долара, лайфстайл предаване

07:00

Добро утро, България, сутрешен блок

09:30

Момичето с червения шал сериал, романтична драма

10:30

Карма, драма

11:30

Кръвни сестри, сериал

12:30

Новини

13:00

Мъртвата зона, сериал, драма

14:00

Отчаяни съпруги, сериал, комедия

15:00

Татенце, сериал, комедия

15:30

Новини

16:00

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

17:00

Нюзрум, дискусионно студио

18:30

НОВИНИ, централна емисия

19:30

Забранена любов: Майорка, сериал, романтична драма

20:30

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

21:30

От местопрестъплението: Ню Йорк, криминален сериал

22:30

Новини

23:00

Добрата съпруга, драма


Програмата за: Петък, 29.08.2014


00:00

Герои, сериал, фантастика

01:00

Сериал

01:55

Истинска кръв, фантастика

02:40

Новини

03:10

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

03:55

Сериал

04:45

Добрата съпруга, драма

05:40

Карма, драма

06:00

Декоратори за милион долара, лайфстайл предаване

07:00

Добро утро, България, сутрешен блок

09:30

Момичето с червения шал сериал, романтична драма

10:30

Карма, драма

11:30

Кръвни сестри, сериал

12:30

Новини

13:00

Мъртвата зона, сериал, драма

14:00

Отчаяни съпруги, сериал, комедия

15:00

Татенце, сериал, комедия

15:30

Новини

16:00

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

17:00

Нюзрум, дискусионно студио

18:30

НОВИНИ, централна емисия

19:30

Забранена любов: Майорка, сериал, романтична драма

20:30

Дневниците на Нани, Комедия, Драма, Романтичен

22:30

Новини

23:00

Добрата съпруга, драма


Програмата за: Събота, 30.08.2014


00:00

Герои, сериал, фантастика

01:00

Сериал

01:55

Истинска кръв, фантастика

02:40

Новини

03:10

Великолепният век, сериал, романтична драма, исторически

03:55

Сериал

04:45

Добрата съпруга, драма

05:40

Терминал 7: Град на ангели

06:30

Отбор Умизуми, анимация

08:30

Амика, романтичен сериал

09:00

Тайната на скрития град, Приключенски

11:00

Татенце, сериал, комедия

11:30

Галапагос: Силите на промяната, научно - популярен филм

12:30

Новини

13:00

Дървото на живота, историческа семейна сага

14:30

В търсене на истината, документална поредица

15:30

Командирован, комедия

16:30

Смъртоносни дълбини, Екшън

18:30

НОВИНИ, централна емисия

19:30

Двойна игра, Криминален, Драма

21:40

Всички мои познати, Комедия, Романтичен, Драма

23:35

Убежище, Криминален


Програмата за: Неделя, 31.08.2014


01:10

Дървото на живота, историческа семейна сага

03:50

Смъртоносни дълбини, Екшън

04:00

Галапагос: Силите на промяната, научно - популярен филм

05:00

В търсене на истината, документална поредица

05:40

Командирован, комедия

06:30

Отбор Умизуми, анимация

08:30

Амика, романтичен сериал

09:00

Островът на Ним, приключенски

11:00

Татенце, сериал, комедия

11:30

Сериал

12:30

Новини

13:00

Дървото на живота, историческа семейна сага

14:30

В търсене на истината, документална поредица

15:30

Олеле мале, игрален филм, комедия

17:30

Фронтова линия, с водещ Мартин Карбовски

18:30

НОВИНИ, централна емисия

19:30

Есен в Ню Йорк, Романтична драма

21:30

Новини

21:40

Август, Драма

23:30

Моят единствен, Комедия